Lukkenjnr sit`n`go`s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lukken
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 87

    #1

    Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tervist olen siis Lukken,pokkeri avastasin enda jaoks eelmine aasta,tänaseks olen nii kaugel ,et lasin pokerstrategyl 50$ kanda party pokkerisse,kuna mul seal ei olnud kasutajat(oleks tahtnud FTP)nüüd alustangi selle 50$ lahti mängimist,ning hetkel siis 10 mehe stn&go`l (buy-in 3$) tulin +1.80$
    +1.40$
    Hetkel siis kõik,üritan oma tegemisi siin kajstada ja loodan ,et bustoks ei lähe :)
    Ning olen õpilane ,et sesuhtes nädalasees väga ei mängi vist
    Last edited by Lukken; 03.10.10, 19:11.
  • whiner
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 16

    #2
    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    tore näha ühte eestlasest mängijat Partypokkeris,edu!

    Comment

    • Lukken
      Julm Donk
      • Apr 2010
      • 87

      #3
      Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

      Algselt postitas whiner Vaata postitust
      tore näha ühte eestlasest mängijat Partypokkeris,edu!
      Tänud,kuigi mulle see party poker ei meeldi absull :D üritan boonuse lahti saada ja FTP lesta lasta

      Comment

      • whiner
        Räme Fish
        • Oct 2010
        • 16

        #4
        Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

        Algselt postitas Lukken Vaata postitust
        Tänud,kuigi mulle see party poker ei meeldi absull :D üritan boonuse lahti saada ja FTP lesta lasta
        no SnGde rake on tõesti meeletu madalamatel limiitidel ja traffic ka ikkagi väga minimaalne,samas cash game kohta ei saa nuriseda.

        Comment

        • Lukken
          Julm Donk
          • Apr 2010
          • 87

          #5
          Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

          Algselt postitas whiner Vaata postitust
          no SnGde rake on tõesti meeletu madalamatel limiitidel ja traffic ka ikkagi väga minimaalne,samas cash game kohta ei saa nuriseda.
          mjh ise pole cashi inimene,seda enam ,et HEMI pole aga sit`n`go`s atm easy money mul ja 2% juba vabastatud boonust mul :) aga mingi lagg ja connection lost on sellel party pokeril all the time :/
          Last edited by Lukken; 03.10.10, 18:56.

          Comment

          • Lukken
            Julm Donk
            • Apr 2010
            • 87

            #6
            Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

            Hetkel siis 6% bonus vabastatud,pealekooli tegutsen edasi.

            Comment

            • Lukken
              Julm Donk
              • Apr 2010
              • 87

              #7
              Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

              Sai siis täna tagasi teenitud eilne maha dongatud raha cash laudades,ning võitisn elu esimese sng multitable 30 meest 3$ sisse ostuga,võiduks siis 21.60$

              Ning see andis järjekordselt tõestust ,et sng mulle istuvad rohkem kui cash ning samas mulle meeldib turniire mängida sellepärast ,sest siis tead mil lõpetad :)Ning boonus kh 16% lahti nüüd.
              Järgmise korrani

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #8
                Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

                GG

                Comment

                • Lukken
                  Julm Donk
                  • Apr 2010
                  • 87

                  #9
                  Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

                  Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                  GG
                  ty,kuigi läksin nüüd hoogu ja tonkasin 4 daala maha,see on see vägisi mängimine pool uniselt ning ühesilmaga tv piilumine,homme targem ning üritan tagasi teha.

                  Comment

                  • raudtee(EST)
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 288

                    #10
                    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

                    ning üritan tagasi teha
                    Sellise mõtteviisiga on busto kerge tulema. Pead lihtsalt leppima, et kõik päevad ei lõppe priske plussiga.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #11
                      Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

                      Ulme rake on nendel SnG-del, edu laudades

                      Comment

                      • Lukken
                        Julm Donk
                        • Apr 2010
                        • 87

                        #12
                        Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

                        Algselt postitas Konso Vaata postitust
                        Ulme rake on nendel SnG-del, edu laudades
                        mjh on mis on üritan boonuse lahti pelada ja sealt partyst vehkat teha

                        Comment

                        • Lukken
                          Julm Donk
                          • Apr 2010
                          • 87

                          #13
                          Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

                          10 mehe sng 3$ sisseost ning esimesd 3 rahades,sain 2 koha kasseerides 7$kopikatega,pildi unustasin teha :) BR hetkel 21.6$aint :S ,eks õhtul peab veel mõne tegema.Bonus 24% lahti,ning aega 89 päeva,ühesõnaga aega tohuijaa i bolše aga peaasi ,et bustoks ei lähe
                          BTW Svenza sinu sng videod on minu kui algaja jaoks üli õpetlikud ja huvitavad ja nagu näha siis kannab ka edu :)Ise sooviksin ,et sa teeks 10 mehe sng video kh :D

                          Comment

                          • Lukken
                            Julm Donk
                            • Apr 2010
                            • 87

                            #14
                            Re: Lukkenjnr sit`n`go`s


                            Niih +8.64$ hetke seisuga tänaste turnadega plussis BR 27.29$
                            Tegemist oli siis 6 mehe SNG 3$ buyin nagu ikka:)

                            Comment

                            • Lukken
                              Julm Donk
                              • Apr 2010
                              • 87

                              #15
                              Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

                              Hetkel siis tahtsin kirjutada sellest ,et mu vanemad hakkavad mind kottima seoses pokkeriga üks kõik kui hästi ma püüan neile teha vahet selgeks ,et on olemas kasiino ja interneti oma aga noh nad 50a ning pmst ei tea pokkerist midagi ja nii kaua kui info allikad ei hakka vahet tegema neti pokkeril ja kasiino omal siis see minu jutt vanematele nagu hane selga vesi
                              Nägid täna kus tv või kuskilt mingi "ARST" rääkis ,kui halb jne see pokker on ikka jne kes pmst lähtus aint oma klientuurist.
                              Mina ütleks ,et pokker nagu alkohol vms,ühele sobib teisele tekitab sõltuvust.

                              Comment

                              Working...